معرفی موسسه حقوقی

 موسسه حقوقی دیده بان افق عدالت به عنوان موسسه حقوقی ثبت شده و با سابقه همکاری طولانی با تشکل های تخصصی کشور،  تعهد خود می داند  تا در کلیه زمینه های حقوقی یاری رسان انجمن و اعضا آن باشد و در همین راستا، ارائه رایگان خدمات مشاوره ای و همچنین اطلاع رسانی به مدیران و شرکت های عضو و اعتلای  دانش حقوقی اعضای انجمن را، در زمره وظایف خویش در نظر گرفته است

از اینرو " خبر نامه حقوقی"  موسسه در جهت اطلاع از آخرین اخبار حقوقی ، به پست الکترونیک کلیه مدیران شرکت های عضو ارسال خواهدگردید، و کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام و توییتر موسسه وظیفه ایجاد دسترسی اعضا به دانش حقوقی را ، بر عهده دارند .

گروه تلگرامی موسسه جهت پاسخ به سوالات بزرگ و کوچک اعضا در دسترس بوده  و امکان برخورداری اعضا از مشاوره حقوقی رایگان در محل شرکت، انجمن و موسسه میسر می‌باشد.

 به واسطه تعرفه مصوب موسسه کلیه اقدامات و خدمات حقوقی قابل ارائه ، دارای حق الزحمه مشخص بوده و  از سوی دیگر مشاوره تلفنی با مدیران و کارشناسان موسسه از طریق تلفن ثابت، و تماس با شماره 9099075248 برای اعضا  فراهم  می باشد.

آدرس گروه در تلگرام : https://telegram.me/joinchat/C5mv5UBUsltxP9JjbXNUcA

آدرس کانال در تلگرام : https://telegram.me/didehbaanedalat

آدرس اینستاگرام: : instagram.com/didebanedalat

آدرس توییتر: https://twitter.com/IB7FOofs6thvxPH?s=08

اعضا محترم می توانند جهت کسب اطلاع از سوابق و خدمات ، تعرفه حق الزحمه و نحوه همکاری  موسسه  از طریق وب سایت موسسه به نشانی www.didehbaan.com مراجعه و شماره های  موسسه 02188758568 تماس حاصل فرمایید.


در ضمن اعضای محترم انجمن توجه داشته باشند که شرکت فوق متعهد است برای اعضا در هر ماه مشاروه رایگان انجام دهد و در صورت عقد قرارداد از تعرفه مصوب خدمات حقوقی 10% تخفیف لحاظ نماید

فلذا برای بهره مندی از تسهیلات مندرج با انجمن هماهنگی لازم را برای ثبت معرفی نامه مبذول فرمائید


تاریخ بروزرسانی : ۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱