سید هادی مظلومی، مدیر فروش شرکت ستاک:
سید هادی مظلومی مدیر فروش شرکت ستاک با اشــاره به مشــکلات و چالش هــای پیش روی شــرکت ســتاک افزود: افزایش قیمــت اولیه، نوســانات بــازار ارز، تحریم... از جمله موانعی است که ســد راه ما قرار گرفته است اما در در مجموعه ستاک ســعی کرده ایم روی پای خود ایســتاده و برای رشــد فعالیتهای خود تلاش کنیم و بر مشــکلات تولید در شرایط رکود تورمی، تحریم، کرونا و... حاکم شــویم و نه تنها تولید را حفظ کرده ایم بلکه تنــوع تولید و همچنین بهبــود کیفیت و محصولات جدید با ســبوس و طعم ها و شــکل های مختلف را مورد توجه قرار داده ایم
افزایش قیمــت مواد اولیه، نوســانات بازار ارز، تحریم... از جمله موانع تولید
   مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: علیرغم مشکلات قیمتی و موانع پیش رو از سوی دولت؛ این شــرکت موفق شده سهم قابل توجهی را در بازارهای کشــورهای منطقه به دست اورد که دستاورد بزرگی است.

 

   مظلومی افزود: در سال ۹۳ حجم تولیدات شرکت ستاک به روزانه ۲۰ تن و تا سال ۹۵ این میزان به رقمی بالغ بر ۴۰ الی ۵۰ تن رسید.

 

    تولید کلوچه و بیسکویت در اقتصاد ایران نه تنها به عنوان یک کالا و یکی از محصولات صنایع غذایی، بلکه به عنوان نمادی ازســوغات مناطق مختلف کشور و تاریخ ایران مورد توجه مردم و حتی جهانگردان خارجی است و مسافران و گردشگران در بازدید از شهرهای ایران، اغلب انتخاب کلوچه های مختلف را در سبد خرید خود دارند و بازار کلوچه در اغلب شــهرهای ایران داغ اســت. اما یکی از شرکت های معتبر و صاحب نام در این زمینه که تولید کلوچه و بیسکویت را در فعالیت خود قرار داده و به بازارهای مختلف عرضه می کند، شرکت ستاک است.

 

   مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: با تغییر سیاست گذاری های شــرکت و D&R مبتنی بر تکنولوژی های روز جهانی و استفاده از مشاورین خارجی محصولات جدیدی تحت عنوان بیسکویت سبوس دار و چند غله تولید کردیــم و با کمک تبلیغات و افزایش محصولات موفق شــدیم میزان تولید خود را به 60 تن رسانده و در حال حاضر روزانه بالغ بر ۷۰ الی ۱۰۰ تن محصول تولید می کنیم.مظلومی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در راســتای طرح های توسعه شرکت میزان تولیدات ما در شش ماه آینده بالغ بر ۱۲۰تن خواهد بود.

 

    مدیر فروش شرکت ســتاک خاطر نشان کرد: این شرکت دو دسته محصول تولید می کند که شامل: بیسکویت با پایه آرد جو و بیسکویت سبوس دار چند غله است.وی تاکید کرد: محصولات شرکت ستارک مشــابه داخلی ندارد و ما اولین تولید کننده بیسکویت جو و بیسکویت سبوس دار چند غله هستیم.مظلومی خاطرنشان کرد: این دو محصول در تنوع بالغ بر ۵۰ مدل و طعم مختلف با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی تولید می شود.

 

   وی با تاکید بر سلامت محور بودن محصولات شرکت ستاک افزود: در طعم های محصولات ستاک از اسانس استفاده نمی شود و تمامی طعم دهنده های مورد استفاده طبیعی هستند.

 

 مظلومی ادامــه داد: برای نمونه درصد قابل توجهــی از مواد   اولیه در بیسکویت سبوس دار چند غله با طعم نارگیل به جای آرد از پودر نارگیل استفاده می شود و همچنین در محصولات کاکائویی به جای استفاده از اسانس مستقیم پودر کاکائو جایگزین شده است.

 

   وی با اشاره به دســتاوردهای صادرات شــرکت بیسکویت ستاک خاطرنشــان کرد: روزانه بین ۳۰ الی ۴۰ تن از محصولات ســتاک به کشورهای عراق افغانستان و پاکستان صادر می شود.
 
۵ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸
کد خبر : ۱۶۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید